دوستان گلم سلام . نمی دونم چندی از آخرین پستم می گذره اما میدونم که خیلی وقته .

امروز کمی بیکار بودم و دو روز مونده به عید 92 . داشتم حسابهای سال را ورق میزدم و دیدم که هر چی درآمد داشتم تقریباً خرج کردم . البته با احتساب سرمایه گذاری.

خیلی از دوستان برام کامنت گذاشتن خصوصی و غیر خصوصی . اول از همه شما تشکر میکنم که برام نظر مینویسید . حالا چه خوب و چه بد که البته 95 درصد خوبه .خدارا شکر

هزاران نظر خصوص داشتم در مورد اینکه آقایان نوشتن که مشکل زودارضایی دارند و اینکه آیا خوب میشن یا نه .

جواب : بله ، صد البته که هر مشکلی یک راهی داره . اول از همه به دوستانی که ازدواج کردند بگم که حواستون باشه رابطه زناشویی یک رابطه دو طرفه هست . نکنه به خاطر زودارضایی خودتون دیگر طرف مقابل برای شما مهم نباشه که این بی اهمیتی به دو دلیل هست :

اولیش که خطابم به آقایان محترم هست اینه که نکنه خودتون ارضا بشید و بی خیال همسرتون بشید . بدونید این ناکامی تاثیر بسیار بسیار منفی در ارتباط شما به جای خواهد گذاشت .

دومی هم که خطابم به مونث و مذکر اینه که نکنه به خاطر مشکلی که دارید خجالت بکشید و احساس شرم یا کمبود کنید و از این رابطه دوری کنید . جسارت داشته باشید و اگر دفعه اول نتونستید طرفتون را خوشحال کنید من قول میدم دفعه دوم حتما میتونید . به هر حال از ما گفتن هست .

دوستان خوبم ارتباط باید احساسی باشه . دوستان خوبم از همسرتون بخواهید که چطور باشه و چطور رفتار کنه . دوستان خوبم پست های قبلی وب را حتما بخونید

امید وارم زندگی به کامتون شیرین باشه . از کنار هم بودن لذت ببرید و خوشحالی کسی را که دوستش دارید بزرگترین لذت دنیا بدونید .

عید 1392 را هم به همه تبریک میگم . امید وارم لحظه های خوشتر از 91 را ببینید


نوشته شده توسط نویسنده در دوشنبه بیست و هشتم اسفند 1391 ساعت 13:45 | لينک ثابت |

برای دیدن بقیه مطالب به قسمت بهداشتی زناشویی بروید 

دوستان عزیزم سلام .

بعد از مدتهاست که دارم یک پست جدید بهداشتی می گذارم . 

صرفا این پست برای اینه که آقایان بخوانند تا بعضی از آنها بتوانند حتی برای یک بار هم شده همسر خودشون را به اوج لذت ارتباط (ج ن س ی) برسونند . 

صرفا این برای اینه که آقایان بدانند در زندگی مشترک ارتباط موفق نقش بسیار بسیار بسیار بسیار مهمی داره و میتونه جلوی یک دنیا مشکل را بگیره . 

عمدتا در زندگی مشترکی که کمتر از 2 سال تجربه داره مشکلات بیداد می کنند چونکه زن و شوهر مثل یک آب گرم و سرد هستند که تازه میخوان به تعادل دمایی برسند . از مشکلات بسیار پیش پا افتاده مثل بحث های خانوادگی ( که مثلا پدر و مادر ها چی گفتند ) بگیرید تا بحث های بزرگ ناهنجاری های رفتاری در زن یا مرد . این که من مخاطبم را آقایان قرار دادم برای اینکه متاسفانه در فرهنگ ما ( البته الان بسیار بهتر شده) این تفکر که مرد باید در ارتباط ارضا شود و بسنده کردن به همین موضوع ریشه داره .

خوب اول بگم که آقایان محترم اگر بتوانید همسر خود را از لحاظ جنسی ارضا کنید نتیجه آن را در زندگی خودتون بلافاصله میگیرید . روابط همسر شما مهربانتر خواهد شد و عشق او نسبت به شما چندین و چند برابر خواهد شد .  دوستان متاسفانه باید بگم بقیه مطالب را بعدا براتون می نویسم . 

نوشته شده توسط نویسنده در چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت 1391 ساعت 11:33 | لينک ثابت |
سوال : سلام چطور میشه کمر را با ورزش سفت کرد ؟ 

جواب : دوستان من سلام . امید وارم سال 91 سال پر از شادی و موفقیت برای شما آغاز شده باشه . 

در جواب این سوال باید بگم که در قدیم رسم بوده که شب عروسی قبل از زفاف با خوراندن دارو های گیاهی و یا استفاده از .... به قول خودشون کمر آقا داماد را سفت کنند . یعنی در واقع اورا تقویت کنند تا بتونه پیش عروس خانم سربلند بشه و خلاصه شب اول آبروش نره . تجربه نشون داده 90 در صد از مردانی که کارهای سنگین دارند و 95 درصد از ورزش کارها به مشکل زودارضایی دچار نیستند . این از لحاظ علمی قابل اثبات است . 

شما با یک ورزش ساده دراز و نشست یا استفاده از دستگاه های ورزشی دراز و نشست و یا نرمش روزانه می تونید شروع کنید . من توصیه می کنم اگر در زندگی روزانه شما ورزش نقشی نداره حتما زندگی را از این به بعد با ورزش ادامه بدهید . ورزش مثل غذا خوردن است . لازمه بدن هست و میتونه از خیلی جهات که خودتون بهتر میدونید به شما کمک کنه از جمله در حل این مشکل . 

من توصیه می کنم اگر صرفا جهت این مشکل ورزش را شروع می کنید به ورزش های شکم ، پهلو و کمر بسیار اهمیت بدید / امید وارم این نکته در حل مشکل شما کارآمد باشه .

نوشته شده توسط نویسنده در پنجشنبه بیست و چهارم فروردین 1391 ساعت 10:23 | لينک ثابت |
سلام

حدودا چند وقته که خیلی از دوستان در مورد عوارض و مسائل خودارضایی خانم ها سوال می کنند .

من این بحث را به خود شما واگذار می کنم . می تونید در قسمت نظر ، بحث فوق را ادامه بدید . من فقط کنترل می کنم . 

خوب این موضوع هم خیلی مهم و همچنین بسیار ضرر داره .

در دین ما هم جز گناهان کبیره هست و علم هم این کار را نفی کرده . چرا ؟؟؟؟؟ً!!!!

نوشته شده توسط نویسنده در چهارشنبه نوزدهم بهمن 1390 ساعت 14:21 | لينک ثابت |

دوستان من سلام.

یک خواهش دارم و اینکه نظر به صورت خصوصی نگذارید چون من جواب سوال های شما را در قسمت نظر ها و زیر نظر خودتون می گذارم .

از جواب دادن به نظر های خصوصی معذورم .

نوشته شده توسط نویسنده در چهارشنبه نوزدهم بهمن 1390 ساعت 14:16 | لينک ثابت |
سلام مجدد 2
دوستان خوبم  یهو یک نکته به نظرم رسید که خیلی قابل توجه هست .
اول خطاب به آقایان :
آقایان محترم مزدوج ، توجه داشه باشید که در ارتباط زناشویی حتما به همسرتون توجه خاص خاص داشته باشید . این مورد در این ارتباط به این معنا هست که عشقبازی را باید به حد اعلا برسونید . تاثیر گذارترین لحظات در زندگی زناشویی می تونه این لحظات باشه . شما (آقایان) باید توجه کنید که ارضا شدن همسرتان می تونه زندگی شما را دگرگون کنه زیرا روی احساس و عواطف و اعصاب خیلی تاثیر گذاره .
پس تا اینجا داشته باشید : عشقبازی و محبت و نیز ارضا شدن همسر نکته مهمی هست .
بعد از اینکه همسرتون ارضا شد (ببخشید بی ادبی میکنم ) بلند نشید و بروید دنبال کارتون ( معمولا دستشویی و بعد هم خوردن یا خواب ) . شما در زندگی به خیلی چیز ها اهمیت می دهید . نیم ساعت بعد از ارتباط را خاص خانم ها بکنید و به عشقبازی با او ادامه دهید . من فکر نمی کنم از این بیشتر نیاز به توضیح باشه . اگر این کار را تا حالا نکردید یک بار برای زندگی خودتون انجامش بدید .
طبق آمار گرفته شده 86 درصد از زندگی های مشترک بدون ارضا شدن خانم صورت می گیرد . خوب دومین آمار طلاق را همین مسئله تشکیل می دهد . و ...
قابل توجه خانم ها :
خانم هایی که با همسرتون خجالتی دارید . خیلی از شماها روتون میشه تو مطب دکتر خیلی چیز ها را بگید اما روتون نمیشه به شوهرتون بگید که نسبت به شما چطور رفتار کنه ؟
بدونید که در زندگی زناشویی همانطور که شما دکتر شوهرتون هستید ، تنها دکتر و روانشناس شما نیز شوهرتون هست . پس سر موقع مناسب یا حتی در حین ارتباط به او بگویید که چطور باشه بهتره . شما چطور می پسندید و دوست دارید با شما چطور رفتار بشه .
نکته قابل توجه شما (خانمها) اینه که تا وقتی زبان باز نکنید بدونید وضعیت بهتر که نمیشه بلکه بدتر هم میشه . خوب همه مردان که این چیز ها را در شکم مادرشان یاد نگرفته اند . به دلیل مسائل موجود در ایران هم که متاسفانه آموزش بسیار ضعیفه . پس لطفا خودتون آستین بالا بزنید و زندگی خودتون را نجات بدهید .

نوشته شده توسط نویسنده در دوشنبه دوازدهم دی 1390 ساعت 11:0 | لينک ثابت |
دوستان خوبم سلام . وقت همگی خوش .
یکی از دوستان سوال کرده بود که در کوچکترین زمان ممکن در ارتباط با همسرش دچار انزال زودرس می شه .
راهش چیه ؟
خوب پیشنهاد من اینه که اولا نگران نباشه چون خیالش راحت راحت که این مشکل بر طرف میشه اما ممکنه کمی طول بکشه .
من در توضیحات قبلی هم گفتم زوج هایی که چندی از ازدواجشان نمی گذرد نگران نباشند . مدتی طول می کشه که این مشکل برطرف بشه . پیشنهاد من اینه که ارتباط را در 1 هفته اول به روزی 1 الی 2 بار برسونید . البته به این شرط که رژیم غذایی مناسبی داشته باشید وگرنه ضرر بسیار داره . و در هفته های بعدی خودتون تشخیص می دهید که ارتباط را چطور کنترل کنید که مشکلی کمتر بشه و این کار را انقدر ادامه دهید تا ان شا الله مشکلتون حل میشه . این راه بدون تجویز دارو هست . اگر در کنار این کار از دارو هم استفاده کنی زود تر به نتیجه می رسی . البته من توصیه نمی کنم چون ممکنه به دارو عادت کنی .

نوشته شده توسط نویسنده در دوشنبه دوازدهم دی 1390 ساعت 10:26 | لينک ثابت |
سلام به همه دوستای گلم .

ممنونم که اینقدر به من لطف دارید و در مورد مطالب سایت نظر واسم گذاشتید .

 (جسارتاً به تازه وارد ها میگم) برای اطلاعات بیشتر در مورد مبحث  زودانزالی به قسمت بهداشتی زناشویی وبلاگ هم میتونید سر بزنید .

به درخواست چند تا از دوستان امروز یک اسپری تاخیری را معرفی می کنم .

دوستان این اسپری شاید به تنهایی برای بعضی ها که مشکل زود انزالی دارند کارایی نداشته باشه . بنا براین یک راه همراه اسن اسپری براتون می گذارم . مطمئنم این راه برای 99 درصد افراد جواب میده . امید وارم شما جز اون یک درصد نباشید .

اسم اسپری هست لیدوکائین دلتا 10%

خوب حالا هر کسی که دوست داره روش استفاده را بدونه بره به ادامه مطالب .ادامه مطلب
نوشته شده توسط نویسنده در شنبه بیست و نهم مرداد 1390 ساعت 8:47 | لينک ثابت |

سلام . امروز و الان خیلی خوشحالم . چون دارم میبینم که 15 نفر هم زمان تو سایت فعال هستند . این رکورد برای من که یه وب پکیده دارم خیلی عالیه

نوشته شده توسط نویسنده در شنبه پانزدهم مرداد 1390 ساعت 15:32 | لينک ثابت |

سلام به همه دوستان گلم.

چند نفری برای پیام گذاشتند که مطالبم را از سایت های دیگه کپی گرفتم . البته منظورم مطالب در مورد زناشویی هست.

خوب دوستان باید بگم کسی که از اول پی گیر این وبلاگ بوده و مطالب را دنبال کرده خودش می فهمه که واقعیت چیه . در ضمن من اینقدر اصرار به نظر دادن در مورد مطالب دیگران نمی کنم . طبیعتا پی گیر نظر شما در مورد حرفهای خودم هستم .

به هر حال من که نمی دونم کی تو وبش چی نوشته . اما اجازه میدم که هر کسی دلش خواست از این مطالب تو سایتش استفاده کنه . حتی اگر ذکر منبع نکنه. قضاوت این که مطالب را کی نوشته هم برام مهم نیست . چون من ننوشتم که به ثبت برسه . نوشتم که بقیه استفاده کنند . دوستان موفق باشید /

نوشته شده توسط نویسنده در شنبه پانزدهم مرداد 1390 ساعت 15:30 | لينک ثابت |

دوستان من از اینکه خیلی دیر آپ می کنم عذر میخوام.

یک خواهش دارم و اینکه اگر دوستان راه کار های درمانی قرار گرفته در این سایت را امتحان کرده اند یک پیغام برای من بگذارید و راه موفق و نتیجه بخش را معرفی کنید تا من بتونم به صورت مختص آن راه را بیان کنم و بتونم خدمات بهتری در این زمینه به شما دوستان عزیز بدم.

راستی یک درخواست دارم که نظرات را به صورت خصوصی نفرستید .

بگذارید دیگران هم از تجربیات شما یا مشکلات زود انزالی و خود ارضایی با خبر بشوند .

از همتون سپاسگذارم

نوشته شده توسط نویسنده در چهارشنبه پنجم مرداد 1390 ساعت 16:40 | لينک ثابت |

سلام دوستان . از همتون ممنونم بابت پیام هایی که برام می گذارید

ببخشید که دیر آپ می کنم . گرفتاری انقدر زیاده که خلاصه وقت نمیشه .

یکی از دوستان دوست داشت از عوارض خود ارضایی بدونه . البته من به صورت کتابی نمی نویسم و از جاهای دیگه هم کپی نمیکنم . بنا براین خودمونی و عمومی می نویسم که دوستان مشتاقانه تر پی گیر بشوند .
خود ارضایی یا استمنا تقریبا در همه آیین ها نهی شده است . خوب در مورد نهی در اسلام که خودتون از من بهتر می دونید گناه کبیره هست . چرا ؟ خوب علت علمی داره . در بودا هم معتقدند کسی که استمنا کنه پیوندش با واحد سست شده و هرگز در طول زندگی دیگر نمی تواند به تکامل بشری برسد . یعنی حتی اگر ترک هم کنی آقاجان دیگر فایده نداره .
البته نگران نشید ما میگیم ماهی را هر وقت از آب بگیرید لیزه . ......
خوب خیلی خودمونی بریم سراغ دلیل علمی و بی خیال مذهبی بشیم .
کسانی که تو کار درخت میوه هستن حتما این موضوع را می دونن که اگر یک درخت مثل پرتقال یا لیمو یا ... را قبل از اینکه میوه ها برسه ، میوه هایش را کال بچینیم اون درخت در سال بعد بار کمتری می ده . و اگر این کار را دوباره سال بعد تکرار کنیم باز هم سال بعدش میوه هاش کمتر می شه تا حدی که نزدیک صفر بشه . خوب اگر این کار را یک سال انجام بدیم و دیگر نکنیم درخت یک سال کم بار میده و دوباره از سال های بعد معمولی میشه .
این یک مثال فنی کشاورزی بود . باور نداری برو بپرس
آدمیزاد هم همینطوره . وقتی قبل از سنی که شرایط برای بچه دار شدن (23 سال) برای مرد البته عمل خود ارضایی را انجام بدی ، در واقع اجازه رشد کافی برای سلول های تولید اسپرم ندادی . و با تکرار این کار در واقع داری اونها را نارس نگه میداری . یعنی تا میاد خودشو آماده کنه برای اسپرم با کیفیت تو دخلش را اوردی و اسپرس ازش خواستی . اونم مجبوره هرچی دم دست هست را بده بیاد . تکرار این کار باعث میشه که سلول های تولید اسپرم اصلا بیخیال اسپرم با کیفیت بشن و عادت کنند به همین اسپرم درخواستی شما که با استمنا انجام میدی . ( من عذر خواهی کنم . مخاطبم شما نیستید اونهایی که خودارضایی میکنند هست- فقط جو گیر شدم ) خوب یه چیز جالب اینجا هست که در طول بلند مدت مثلا 100 سال به بالا این بی کیفیت بودن اسپرم یه جورایی جزو ژن شما میشه و کلا بدون که نسلت را خراب کردی .
مثل اینکه انسان های قبل از ما یک پلک افقی هم مثل پرنده ها داشتند . با تغییر آب و هوایی زمین به مرور این پلک را از دست دادند . خوب توضیح کم میدم سرتون درد نیاد .
حالا عزیز من اگر نسلت را دوست داری استمنا نکن . اگر نسلت مهم نیست حداقل خودت مهم باش چون که استمنا برای تو یه چیزایی داره از جمله :
1-زود انزالی ، تقریبا 60 درصد جوون هایی که مشکل زود انزالی دارند نتیجه این عملشونه و البته یک نظریه بود که می گفت ربطی نداره اما این نظریه رد شد . (کتاب ادوارد شیم ترجمه دکتر بیژن الگویی)
2- شبها که می خوابی قطره های ادرار از الت شما بیرون میره و خلاصه صبح نمناک هستی و بوی ادرار ازت منتشر می شه . (جسارتا شما را نمیگم)
3- به مرور چشم هات تار میبینه . فکر میکنی قی جلوی چشمت را گرفته اما در واقع چیزی نیست .
4- به محض اینکه فرد بخواهد با همسرش ارتباط داشته باشد ممکن است که ارضا شود . هنوز کاری نکرده که خوب شرمندگی زیادی همراه داره .
5- یواش یواش سلول های مغزت به پیری زود رس دچار می شن و حتی جدول ضرب را هم فراموش می کنی .
6- بعد از سن 32 سالگی پیری در چهرت هر روز ظاهر میشه و خلاصه از جوونیت لذت نمی بری .
7- نمی تونی تمرکز ذهنی داشته باشی
8- تو را خدا اگر این کار را می کنی ، دیگه نکن
9- در سن های زیر 23 سال این کار آسیب بسیار شدید را به بدن فرد وارد می کنه.
راستی یه اتفافی می افته که همسر آیندت اگر تیز باشه زود می فهمه که تو اینکاره بودی / اگر میبینی تقریبا خانم ها در فهمیدن این مسئله زیاد قهار نیستند به خاطر اینه که آقایان از ترس آبروشون این مسئله را حتی به هم جنس خودشون هم نمی گند . برای همین سکرت مونده . قابل توجه خانم هایی که دوست دارند بدونن شوهرشون قبلا استمنا کرده یا نه - یک راه تشخیص خیلی ساده - البته بدونید که من هم نمیگم چون از اول سکرت بوده
تشخیص این کار در خانم ها توسط آقایان هم به سادگی امکان پذیره . اینم سکرته
ولی بدونید که بالاخره یکی از 1000 تا پیدا میشه که بفهمه

انقدر حاشیه رفتم که بقیش یادم رفت . اگر یادم اومد می نویسم .
راستی راستی
اولا این کار را نکنید دوما نکنید سوما اگر استمنا کردید یا حتی نزدیکی با همسرتون حتما حتما بعدش غسل کنید . این غسل که اسلام گفته ها والا دلیل علمی داشته . چون غدد عروقی شما ترشحات بیرونی داشتند . اگر شما غسل نکنید این ترشحات حتی خیلی کم مثل سمه ( وقتی فرد به ارگاسم می رسه ترشحات انجام میشه ) و باعث چروک شدن پوست در بلند مدت می شه و البته یک بوی بد مثل بوی چای 5 روز مانده همیشه از بدنت بیرون میاد .
اگر میبینید این چیز ها را من می نویسم حاصل 6 سال تحقیق و نمونه برداریه .
خوب دیگه دیگه ؟؟؟ فعلا چیزی یادم نمیاد . البته خیلی چیز ها هست که بعدا حتما می نوسم . اصلا خودم برم بخونم ببینم چی نوشتم تا حالا . مرسی از همتون
نوشته شده توسط نویسنده در چهارشنبه پانزدهم تیر 1390 ساعت 18:5 | لينک ثابت |
مهارتهای کمک‌کننده :
بیان نیازهای جنسی
بسیاری از مردم احساس می کنند که می توانند جنبه جنسی روابط خود را بهبود ببخشند، اما گفتگو درباره نیازهای جنسی با همسرشان برایشان مشکل است. پیشنهادهای زیر می تواند برای بهبود رابطه و درک متقابل شما و همسرتان که کلید روابط جنسی مطلوب است، کمک کننده باشد:
. درباره بهترین زمان گفتگو به دقت فکر کنید. سعی کنید خصمانه یا نقادانه صحبت نکنید.
. علاوه بر مشکلات، درباره جنبه های مثبت روابط جنسی خود هم گفتگو کنید.
. درباره آن دسته از فعالیتهای جنسی که به آنها علاقه دارید یا می خواهید وقت بیشتری را صرف آن کنید، پیشنهاد و نظر دهید.
. نظرات خود را صریح و پیشنهادهای خود را بی پرده بگویید.
. به هر آنچه که همسرتان می گوید، گوش فرا دهید.
. به کمک هم یک برنامه اجرایی تهیه کنید. اجرای یک و در طی آن، به اجرای نکاتی که هر دو دوست دارید، بپردازید.

نوشته شده توسط نویسنده در سه شنبه بیست و چهارم خرداد 1390 ساعت 17:23 | لينک ثابت |
اول و دوم سلام . خسته نباشید دوستای خوبم.

چند تا از دوستان نقش کاسه آب یخ را در دیر ارضا شدن خواستند بدونن .

خوب البته باید بگم که این کار ( آلت مرد قبل از ارتباط در آب یخ خوابانده شود) تاثیر دارد ولی این کار عملا بعد از مدت بسیار بسیار کوتاه دیگر جواب نمی دهد . چون عصب های آلت با چند بار تکرار این کار خودشون را وفق می دن . همین امر باعث میشه که دیگه آب یخ نتونه آلت را سورپرایز کنه .

البته عذر خواهی می کنم وقت کافی ندارم تا از لحاظ واکنش عصبی از طرف مغز این کار ار توضیح بدم . در فرصت آینده حتما . ولی من این روش را به هیچ عنوان توصیه نمی کنم

نوشته شده توسط نویسنده در سه شنبه سوم خرداد 1390 ساعت 15:34 | لينک ثابت |
این مطلب مشاوره برای یک خانم می باشد و اگر از کلمه شما استفاده شده است منظور جنس مونث می باشد .

با عرض سلام و تبریک سال نو
امید وارم سالی پر از شادی و موفقیت و رضایت داشته باشید .

ایمیل شما از طرف مدیریت وبلاگ میهن جاوید ارسال شده .
در رابطه با کامنت شما باید بگم که :
با توجه به اینکه شما گفتید یک بار موفق به انجام رابطه لذت بخش شده اید باید تبریک بگم.
باید اطلاع داشته باشید که 99 درصد از زیبا بودن و رضایت بخش شدن رابطه به جنس مونث (خانم) بستگی داره و شما در این مهم موفق شده اید.
اصولا در علم پزشکی به مردی که زود تر از همسر خود به حالت ارضا برسه می گویند زود ارضا شده و فقط یک ناکامی برای همسر خود به جا گذاشته است .
خوب توصیه های من به شما

1- به یک پزشک مشاور مراجعه کنید و بی رو در باسی همه مشکلات را بیان کنید . همینطور که برای ما نوشتید.
2- به هیچ عنوان همسر خود را برای اینکه نمی تواند شما را راضی کند سرزنش نکنید چون این امر خود باعث استرس و سپس افزایش مشکل می شود
3- از کرم و اسپری لیدوکایین استفاده کنید . توجه کنید که همسر شما ابتدا قبل از ارتباط نیم ساعت قبل کرم را به آلت خود بمالد، و بعد از بیست تا سی دقیقه ارتباط را آغاز کنید.
این نکته مهم ترین نکته است زیرا که استفاده از کرم خود نیاز به مهارت دارد . به این صورت که من می گویم:
بیست دقیقه قبل از ارتباط همسر شما از کرم بی حسی استفاده کند . خوب می دانیم که در حین استفاده آلت او بزرگ شده و اصطلاحا شق شده است.
بعد از اینکه کرم را استفاده کرد به کاری غیر از شما مشغول شود طوری که آلت او دوباره به حالت طبیعی برگردد . یعنی مهم این است که یک بار کوچک شود .
بعد از اینکه آلت او کوچک شد شما ارتباط را آغاز کنید . ارتباط به هیچ عنوان دخول نیست . یعنی اینکه همسر شما با گفتن کلمات و جملات شما را حشری کند .
بعد با ماساژ زبانی روی شکم و کمر و سینه های شما ، می تواند شما را به اوج برساند . دقیقا وقتی دخول آغاز شود که شما دستور می دهید و واقعا آن را نیاز دارید
دخول را آنطور که در وبلاگ توضیح داده است انجام دهید . یعنی مذکر به زیر بخوابد و مونث رو . یعنی مونث کار مذکر را انجام دهد  .

جملات را ادامه دهید و به همسرتان اعتماد به نفس ببخشید تا بتواند شما را به اوج برساند .
متاسفانه بیش از این نمی توانم توضیح دهم . امید وارم که در این امر به نتیجه برسید و رابطه رضایت بخشی داشته باشید .
4- راه اخر که حتما جواب می دهد این است که شما قبل از هر کاری یک بار همسر خود را ارضا کنید و از او بخواهید به جای اتمام ارتباط
پس از نعوظ دوباره یعنی وقتی که دوباره آلت او بلند شد (معمولا نیم ساعت بیشتر نمی شود) تمام مراحل شماره 3 را انجام دهد. توجه داشته باشید میل همسر شما به ارتباط دوباره به خود شما (خانم) بستگی دارد که او را حشری کنید. معمولا خانم ها را های فوق العاده ای برای حشری کردن همسرانشان دارند .  .

از اینکه از کلمات و جملات ساده استفاده کردم صرفا برای سهولت در فهم مطالب بوده و پوزش مرا بپزیرید. .  .

نوشته شده توسط نویسنده در یکشنبه هفتم فروردین 1390 ساعت 20:7 | لينک ثابت |
سلام به همه دوستان عزیز .

 امروز می خوام یه راه خیلی کوچولو اما مهم را برای انزال زود رس پیشنهاد کنم .

اینکه فقط با تمرین ورزش دراز و نشست ماهیچه های کمر و شکم خودتون را تقویت کنید .

من فکر کنم این تمرین را از روزی 50 تا شروع کنید  . البته در 3 وعده روزی 50 بار دراز و نشست برید . اگر هم که می تونید بیشتر تمرین کنید .

من نمی تونم در این خصوص برنامه ورزشی بدم اما می دونم خودتون بهتر می دونید که چطوری این کار را بکنید .

دوستان خیلی خیلی مهمه این روش و مطمئنم تاثیر خوشایندی برای شما دارد .

نوشته شده توسط نویسنده در شنبه هفتم اسفند 1389 ساعت 16:10 | لينک ثابت |

اگر چشم مدخل روح باشد، آنوقت میتوان گفت که لب هم راهرو ذهن اسـت. مــا افکار خود را با یک لبخند انتقال می دهیم، عشق را در کلمـات می گنجانیم و علایق خود را با بوسه ابراز می نماییم. در یک بوسه مطالب عمیقی وجود دارد که بیان آن ها فرای لغات و کلمات است.

نـویسنده کتاب "عشق و رابـطه جنسی"، دکتــر جان فری مـعتقد است: "بوسیدن هنر است و نشان دهنده یک نوع بیان فردی و کاملاً شخصی از عشق و محبت می باشد."

بوسه زمانی ایجاد می شود که زوجین برای اولین بار به هم نزدیک می شوند، پس کاملاً طبیعی است که دو طرف کمی مضطرب شده و عصبی شوند.

از یک منبع با نویسنده بی نام"کتاب بوسه ها" اینطور برداشت می شود که: "بوسه یک عمل کاملاً دو طرفه بوده؛ تا ندهید نمی توانید بگیرید و بالعکس."

در یک کتاب دیگر هم اینطور نوشته شده که زمانیکه احساس میکنید تمایل دارید تا همسرتان را ببوسید این کار را انجام دهید، لازم نیست حتماً صبر کنید تا او را بهتر بشناسید، او را ببوسید و به مرور زمان می توانید او را بهتر بشناسید. یکی از مواردی که زیبایی بوسه را چند برابر می کند این است که در همه ی زبان ها و مذاهب قابل درک می باشد.

پروفسور وان بیرنت رئیس بخش مردم شناسی دانشگاه تکزاز اظهار می دارد که: "اولین بوسه عاشقانه برمی گردد به 1500 سال قبل از میلاد مسیح در هند. پیش از این زمان هیچ مدرک دیگری دال بر وجود بوسه های عاشقانه وجود نداشت. کلیه این نتایج از روی لوح های گلی، نقاشی روی دیواره های غارها و یا نوشته های روی پوست حیوانات بدست آمده است.

بیرنت معتقد است که تماس نزدیک و فشار بینی ها به یکدیگر از همان 1500 سال قبل از میلاد مسیح مرسوم بوده است.

اما بوسه ای که امروزه به این شکل رواج پیدا کرده، برای اولین بار در میان رومی ها شهرت پیدا کرد. رومی ها در هنگام سلام کردن یکدیگر را می بوسیدند، انگشتر و حلقه ای که بر دست رهبران قومشان بوده را می بوسیدند و مجسمه های خدایان خود را نیز می بوسیدند و با این کار مطیع بودن و حس احترام خود را به طرف مقابل انتقال می دادند.

رومی ها به سرعت متوجه شدند که بوسه در شرایط مختلف می تواند معانی متفاوتی را در بر داشته باشد، به همین دلیل برای انواع بوسه ها، نام های مختلفی انتخاب کردند. به عنوان مثال اسکیولیم: بوسه از روی دوستی، باسیولیم: بوسه از روی احساس عشق و محبت، و سویولیم: بوسه عمیق که این روزها به French Kiss مشهور شده است.

از آن به بعد بود که ادیان مختلف شروع به تحریم بوسه نموده و آنرا به عنوان یک گناه نابخشودنی اعلام کردند، اما به هر حال قدرت بوسه بیشتر بود و همچنان به قوت خود باقی مانده است.

اگر بخواهیم این پدیده را از نظر علمی ریشه یابی کنیم، می توانیم بگوییم که بوسیدن به طور طبیعی باعث می شود تا ذهن آکسی توسین بیشتری ترشح کند، این هورمون سبب می شود در هنگام بوسیدن احساس خوبی به ما دست بدهد و دانشمندان معتقدند که ماهیت وجودی انسان به گونه ای است که در صورت تجربه یک بوسه منتظر بوسه ی بعدی خواهد بود. زمانیکه در وضعیت بوسیدن قرار می گیرد، غدد موجود در داخل دهان و جداره لب ها ماده شیمیایی را ترشح می کنند که همین ماده سبب ایجاد تمایل فرد به ادامه بوسیدن می شود.

در تحقیقی که در سال 1997 در دانشگاه پرینستون انجام شد، محققان به این نتیجه دست پیدا کردند که مغز انسان دارای سلول های عصبی است که فرد را قادر می سازد تا در تاریکی لب های معشوقه اش را پیدا کند. تعجبی وجود ندارد که چرا بسیاری از زوج ها از بوسیدن یکدیگر در مکان های تاریک و کم نور لذب بیشتری می برند.

پزشکان و روانپزشکان آلمانی در پی پژوهش های گسترده خود در این باره به این نتیجه رسیده اند که افرادی که هر روز صبح قبل از ترک کردن خانه، همسر خود را میبوسند کمتر دچار بیماری می شوند.

همچنین افرادی که پس از بوسیدن خانه را ترک می کنند، کمتر احتمال وقوع تصادف دارند، 20 تا 30 درصد درآمد بیشتری نسبت به سایرین دارند و به طور متوسط 5 سال بیش از هم سن و سال های خود عمر می کنند. دکتر آرتور سازبو یکی از افرادی که در در این تحقیقات نقش فعالی داشته معتقد است یکی از دلایل اصلی موفقیت تعداد بسیار زیادی از افراد این است که روز خود را با یک نگرش مثبت و دلچسب شروع میکنند و چه چیز می تواند مانند یک بوسه در انسان یک نگرش مثبت ایجاد کند.

بنابراین اگر شما می خواهید خوشحال، سلامت، و موفق، بوده و عمر طولانی داشته باشید، باید کسی را که دوستش می دارید هر روز صبح، پیش از اینکه خانه را به قصد محل کار خود ترک کنید، ببوسید.

سایر مزایا

محافظت از دندان ها و جلوگیری از پوسیدگی

دکتر پیتر گوردن رئیس اتحادیه دندانپزشکان انگستان اظهار می دارد: "پس از غذا خوردن، دهان پر از مواد شیرین شده و بزاق دهان حالت اسیدی پیدا می کند، این امر باعث بوجود آمدن پلاک بر روی دندان ها می شود. بوسیدن یک فرایند پاک کننده طبیعی است که به حفظ سلامت دندان ها کمک می کند، جریان بزاق دهان را افزایش بخشیده، و درصد ایجاد پلاک بر روی دندان ها را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد." من خودم این سوال ر از دندانپزشکم پرسیدم، او در ابتدا قدری خجالت کشید، اما نهایتاً صحت گفته های مرا تایید کرد.

از بین بردن استرس

یک بوسه عاشقانه، بهترین روش برای ریلکس شدن و از بین بردن استرس محسوب می شود. مایکل کی مکناب، مشاور روانی معتقد است: "زمانیکه لب ها در حالت بوسیدن قرار می گیرند، تقریباً دهان حالت لبخند زدن را به خود می گیرد، و از آنجایی که احساسات و حرکات بدنی انسان با هم ارتباط نزدیکی دارند، تقریباً غیر ممکن است که یک نفر هم لبخند بزند و هم استرس داشته باشد. در عین حال باید به این نکته هم توجه داشت که تنفس در زمان بوسیدن عمیق تر می شود، عضلات چشم شل شده و در راحت ترین حالت خود قرار می گیرند. این امر بهترین تکنیک برای قطع ارتباط با دنیای پر هیاهوی بیرونی و ریلکس شدن است.

کاهش وزن

چه مدت می توانید این کار را انجام دهید؟ برای اینکه تنها نیم کیلو وزن کم کنید باید 3000 کالری بسوزانید، یعنی چیزی در حدود 30000دقیقه یا همان 500 ساعت. یک بوسه عمیق و طولانی به شدت متابولیسم بدن را افزایش می دهد و سبب می شود تا مواد قندی با سرعت بیشتری در بدن سوزانده شوند. میزان کالری مصرفی، به شدت بوسه بستگی دارد، اما به طور متوسط می توان گفت که در هر 10 دقیقه 10 کالری مصرف می شود.

تاخیر در فرایند پیری

این مورد یکی از مهم ترین مزایای بوسیدن به شمار می رود. بوسیدن به شما کمک میکند تا قدرت ماهیچه های فک و چانه همچنان حفظ شود، به همین دلیل میزان ایجاد چین و چروک در آنها پایین کاهش پیدا می کند.

ایجاد و افزایش تناسب اندام

خوب بهانه ای خوبی برای ورزش نکردن دستتان دادیم! در حین بوسیدن، قلب تند تر می تپد و ضربان آن افزایش پیدا می کند، در این زمان آدرنالین بیشتری آزاد شده و خون با سرعت بیشتری به تمام نقاط بدن پمپاژ می شود. می توان اظهار داشت که بوسیدن از جمله بهترین تمرین های قلبی – عروقی است.

تکلیفتان را با طرف مقابل روشن می کند

در حین بوسیدن می توانید نیازهای جنسی همسرتان را ارزیابی کنید و ببینید تمایلی به ادامه ارتباط دارد یا خیر. روانشناسان معتقدند که اولین بوسه این امکان را برای شما فراهم می آورد که ببینید آیا با طرف مقابل همخوانی دارید یا نه. به نظر می رسد که "بو" تاثیر به یاد ماندنی در ضمیرناخودآگاه انسان ها بر جای می گذارد، بنابراین با تجربه اولین بوسه می توانید تشخیص دهید که فریون شما با شخص مقابل هماهنگی دارد یا خیر و اگر اینچنین نبود در همان آغاز می توانید ارتباط خود را با او خاتمه بخشید.

افزایش اعتماد به نفس

البته اول مطمئن شوید که دندان هایتان ارتودنسی ندارند چون امکان آسیب رسیدن به دندان های خودتان و دهان طرف مقابل وجود دارد. به هر حال یک بوسه عاشقانه می تواند حس خوبی را در شما ایجاد کند. به صورت تئوری می توان این موضوع را اینچنین توضیح داد که در زمان بوسیدن، خوشحال هستید، و وقتی هم که خوشحال باشید احساس خوبی نسبت به خودتان پیدا خواهید کرد و این امر سبب افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس شما می شود.

نوشته شده توسط نویسنده در جمعه هشتم بهمن 1389 ساعت 14:43 | لينک ثابت |

اول از همه سلام .

دوم اینکه : قبل از اینکه این پست را بخونی ، یه پیش زمینه داشته باش . میتونی به پست قبلی ( در قسمت بهداشتی زناشویی) مراجعه کنی .

وااااااااااااای دیگه دارم از دستتون دیوونه میشم . چقدر بگم به قسمت بهداشتی زناشویی برید تا همه پست ها را بتونید در این باره بخونیییییییییییییید ؟؟؟؟

اینجا اینجا اینجا اینجا کلیک کن

امروز میخوام بهترین راه جلوگیری از انزال زودرس را براتون بگم . البته این راه شامل احوال دو دسته از آدمها میشه

اول : افراد متاهل - یعنی کسایی که براحتی می تونن هر موقع که اراده کنن روش من را انجام بدن

دوم : برای افراد غیر متاهل . خوب توضیح این روش را می زارم تو پست بعدی که معلوم نیست کی آپلود کنم .

(چون عجله دارم فعلا)

در پست قبلی روش هایی را شرح دادم و علت بوجود آمدن را هم حتی کاملا توضیح دادم . ( در قسمت بهداشتی زناشویی)

در این روش که بهترین روش شناخته شده و اثر درمانی هم علاوه بر رفع نیاز داره : باید مرد به صورت خوابیده رو به بالا باشه و زن روی مرد بخوابه . یعنی کاری را که مرد باید انجام بده (حرکت عقب و جلو کردن کمر) ، زن باید برای حدود 4 هفته به عهده بگیره . البته شایان ذکر هست که کلیه افرادی که بعد از ازدواج فکر می کنن انزال زودرس دارن ، پس از گذشت 6 ماه از ازدواج ، به خودی خود برطرف میشه که البته خانم باید در این مدت واقعا مرد را درک کنه و کمکش کنه تا زودتر این مشکل برطرف بشه .

نکته مهم و کارآمد اینه که برای تشدید اثر درمان ، تا 6 ساعت قبل از ارتباط سعی کنید چیزی نخورید . منظورم غذا هستش که البته اگر توانایی این کار را داشته باشید. شکم خالی خیلی خیلی خیلی میتونه در این کار اثر بخش باشه . البته باید یادآور بشم که برای جلوگیری از آپاندیس و ... تا ربع ساعت بعد از ارضا شدن هم چیزی نخورید .

نکته بعدی هم اینه که از کاندوم های تاخیری مارک خوب یا کرم های تاخیری با مجوز ( به هیچ عنوان قاچاقی نباشه) بهداشت ایران ، استفاده کنید . البته به مقدار خیلی کم . چون اگر زیاد استفاده کنید علاوه بر عوارض بلند مدت ، سیستم بدنتون را تنبل کرده و همچنین از اثر بخشی روش ما برای درمان تا حدی جلوگیری میکنه . این کار فقط برای 2 هفته اول و برای کمک به عمل موفقیت امیز استفاده میشه .

خواهش دارم دوستان اگر تجربه ی جدید و کارآمد دارن برای ما بنویسند .

نوشته شده توسط نویسنده در چهارشنبه بیست و نهم دی 1389 ساعت 2:43 | لينک ثابت |

وااااااااااااای دیگه دارم از دستتون دیوونه میشم . چقدر بگم به قسمت بهداشتی زناشویی برید تا همه پست ها را بتونید در این باره بخونیییییییییییییید ؟؟؟؟

اینجا اینجا اینجا اینجا کلیک کن


امروز ميخوام به يكي از شايع ترين مشكلات جنسي مردان بپردازم ، مشكلي كه به عقيده كارشناسان بيش از يك سوم مردان با آن دست به گريبان اند !

بله ، شك نكنيد ، موضوع بحث انزال زود رس يا به اصطلاح عامه سستي كمر ميباشد ، اگر شما هم با اين مشكل دست و پنجه نرم ميكنيد ، تا انتهاي مقا له را بخوانيد تا از شر اين آفت جنسي خلاص شويد!!!

براي مطالعه مقاله به ادامه مطلب رجوع كنيد

لازم به ذكر هست كه اين پست فقط 3 روز در وبلاگ خواهد بود


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نویسنده در جمعه سوم خرداد 1387 ساعت 0:15 | لينک ثابت |
 
offshore
Powered By Blogfa - Designing & Supporting Tools By WebGozar