خوب دوستان . اسم اسپری را که گفتم . ( لیدوکائین دلتا 10%) .

روش استفاده :

1- برای بعضی از عزیزان فقط کافی هست 20 دقیقه قبل از ارتباط استفاده کنند و بعد کارشون را شروع کنند . ( لازم نیست که اسپری از روی آلت شسته شود)

نکته مهم اینکه دوستان 20 دقیقه . 20 دقیقه . بلافاصله بعد از اسپری شروع نکنید . حتی توصیه میشه معاشقه هم نکنید . بعد از 20 دقیقه کلا شروع کنید . ببینید چقدر تاکید کردم . امید وارم یادتون بمونه .

2- روش دوم برای دوستانی هست که از مشکل زود انزالی درصد بسیاری را به اشتراک دارند . خوب عزیزان من ، شما باید کمی بردباری و پشت کار به خرج دهید که فکر میکنم همسرتان مستحق این تلاش شما باشه .

اول اینکه از این اسپری استفاده کنید . 5 دقیقه بعد معاشقه را شروع کنید . اگر مشکل زود انزالی دارید که فکر میکنم تا نهایتا 4 دقیقه بعد از استارت ارضا شده اید . خوب حالا نکته مهم اینجاست . 5 دقیقه استراحت کنید . و بعد معاشقه را دوباره شروع کنید . لازم به ذکراست که معاشقه این قسمت باید توربو باشد . می توانید از همه روش هایی که بلد هستید استفاده کنید . ( راستی معاشقه همان دخول نیست . به کارهای قبل از دخول برای آماده سازی زوجین معاشقه میگویند، البته جسارتاً) . در این مرحله معاشقه ی توربو ، خانم نقش بسیار بسیار مهم را دارد . ( به قول معروف میگن هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد . شوخی کردم . بلاخره در زندگی زناشویی برای رفع این مشکل فقط خانم هست که میتونه به همسرش کمک کنه ). خوب چون مرد یک باز ارضا شده برای دفعه دوم اون هم 5 دقیقه بعد کمی سخته اما شدنی هست . بدانید که غیر ممکن نیست . پس هر کاری کنید که مرد را برای دخول آماده کنید . بعد از اینکه مرد آماده شد خوب می توانید دخول را شروع کنید .

راستی راستی در حین دخول چه مرد و چه زن از کلماتی استفاده کنید که این کار تکراری نشه وگرنه مرد سریعبه حالت اول برمیگرده . فقط با گفتن چند کلمه ... می شه این حالت را آماده باش نگه داشت .

دوستانی که این روش را امتحان کردند و نتیجه گرفتند یک پیغام بگذارند که بقیه هم استفاده کنند .

به امید اینکه همتون زندگی آرام و عشقولانه ای داشته باشید

نوشته شده توسط نویسنده در شنبه بیست و نهم مرداد ۱۳۹۰ ساعت 8:47 | لينک ثابت |
 
offshore
Powered By Blogfa - Designing & Supporting Tools By WebGozar