اول از همه سلام .

دوم اینکه : قبل از اینکه این پست را بخونی ، یه پیش زمینه داشته باش . میتونی به پست قبلی ( در قسمت بهداشتی زناشویی) مراجعه کنی .

وااااااااااااای دیگه دارم از دستتون دیوونه میشم . چقدر بگم به قسمت بهداشتی زناشویی برید تا همه پست ها را بتونید در این باره بخونیییییییییییییید ؟؟؟؟

اینجا اینجا اینجا اینجا کلیک کن

امروز میخوام بهترین راه جلوگیری از انزال زودرس را براتون بگم . البته این راه شامل احوال دو دسته از آدمها میشه

اول : افراد متاهل - یعنی کسایی که براحتی می تونن هر موقع که اراده کنن روش من را انجام بدن

دوم : برای افراد غیر متاهل . خوب توضیح این روش را می زارم تو پست بعدی که معلوم نیست کی آپلود کنم .

(چون عجله دارم فعلا)

در پست قبلی روش هایی را شرح دادم و علت بوجود آمدن را هم حتی کاملا توضیح دادم . ( در قسمت بهداشتی زناشویی)

در این روش که بهترین روش شناخته شده و اثر درمانی هم علاوه بر رفع نیاز داره : باید مرد به صورت خوابیده رو به بالا باشه و زن روی مرد بخوابه . یعنی کاری را که مرد باید انجام بده (حرکت عقب و جلو کردن کمر) ، زن باید برای حدود 4 هفته به عهده بگیره . البته شایان ذکر هست که کلیه افرادی که بعد از ازدواج فکر می کنن انزال زودرس دارن ، پس از گذشت 6 ماه از ازدواج ، به خودی خود برطرف میشه که البته خانم باید در این مدت واقعا مرد را درک کنه و کمکش کنه تا زودتر این مشکل برطرف بشه .

نکته مهم و کارآمد اینه که برای تشدید اثر درمان ، تا 6 ساعت قبل از ارتباط سعی کنید چیزی نخورید . منظورم غذا هستش که البته اگر توانایی این کار را داشته باشید. شکم خالی خیلی خیلی خیلی میتونه در این کار اثر بخش باشه . البته باید یادآور بشم که برای جلوگیری از آپاندیس و ... تا ربع ساعت بعد از ارضا شدن هم چیزی نخورید .

نکته بعدی هم اینه که از کاندوم های تاخیری مارک خوب یا کرم های تاخیری با مجوز ( به هیچ عنوان قاچاقی نباشه) بهداشت ایران ، استفاده کنید . البته به مقدار خیلی کم . چون اگر زیاد استفاده کنید علاوه بر عوارض بلند مدت ، سیستم بدنتون را تنبل کرده و همچنین از اثر بخشی روش ما برای درمان تا حدی جلوگیری میکنه . این کار فقط برای 2 هفته اول و برای کمک به عمل موفقیت امیز استفاده میشه .

خواهش دارم دوستان اگر تجربه ی جدید و کارآمد دارن برای ما بنویسند .

نوشته شده توسط نویسنده در چهارشنبه بیست و نهم دی ۱۳۸۹ ساعت 2:43 | لينک ثابت |
 
offshore
Powered By Blogfa - Designing & Supporting Tools By WebGozar